Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

 
Kurumsal

 

Tekirdağ Un Sanayi 1988 yılında İstanbul'da kurulmuş, aynı yıl şu anki tesisini projelendirmiş ve inşaatına başlamıştır.

Üç yıl içinde inşaatı ve makine montajı tamamlanan fabrikamız, 04.05.1991 tarihinde üretime geçmiştir. Türkiye'yi Yunanistan'a bağlayan karayolu üzerindeki tesisimiz, Tekirdağ'a 7 km, İpsala sınır kapısına 110 km, Tekirdağ limanına 5 km, tren garına 20 km mesafededir. Şirketimiz halihazırda 40 ülkeye ihracat yapmakta ve sürekli olarak distribütör sayısını arttırmaktadır. Ayrıca hem iç hem dış piyasadan, kalite ve maliyet kriterlerini birlikte değerlendirdiği, güvenli buğdaylar temin etmektedir.Tekirdağ Un bünyesindeki inovasyon ürünler ile dünya çapındaki bir çok global firmanın onaylı tedarikçisidir.

Vizyonumuz; "Tüketicilerin sağlığına katkıda bulunan, kaliteli ve doğal ürünler sunarak faaliyet gösterdiği pazarı büyütmek ve bu pazarın tartışmasız lideri olmak. " Tekirdağ Un olarak, bu vizyonu, tüm paydaşlarımız ile beraber, gelişimi destekleyen Tekirdağ Un felsefesi ile yaklaşık 70 personelimiz, hammaddemizi tedarik ettiğimiz yaklaşık 500 çiftçimiz ve tedarikçiyi kapsayan deneyimli tedarikçi ağımız, her gün hizmet veren geniş araç filosu ve dağıtım ağımız ile elele yürütmekteyiz.

Tekirdağ Un felsefemiz çerçevesinde, ülkemizde un üretimini, dünya standartlarında en ileri kalite ile gıda güvenirliğine ulaştırmayı ve çiftçilerimize destek vermeyi öncelikli görmekteyiz. En sağlıklı ve en kaliteli unu tüketicilerimize ulaştırmak amacı ile personelimizi eğitiyor ve onlara gelişimleri için destek veriyoruz.

Tekirdağ Un olarak, tüm ürünlerimizi dünyanın en ileri kalite ve gıda güvenliği standartlarında, ultra-hijyenik ve çevreye saygılı olarak üretim yapmak üzere tam donanımlı, fabrikamızda üretmekteyiz.

Tüketicilerimize en kaliteli ürünü sunabilmek için dünya çapında uygulanan kalite prensipleri ve kalite yönetimi sistemleri ile tamamen kapalı ortamda, ultra-hijyenik koşullarda, el değmeden üretim yapmakta, Ganos, Karun, Suprex, Starbis ve Cookie markalarından oluşan sağlıklı ve kaliteli ürün çeşitleri ile tüketicilerimize en iyiyi sunmayı hedeflemekteyiz.